İkizler Oto Servis Kurumsal

İkizler Oto Servis olarak araç sahiplerini, aile bireylerimizden biri olarak kabul ediyor, tamamen müşteri odaklı hizmet anlayışımız, yaratıcı fikirler ve çözüm odaklı önerilerimizle, sizlerin mutlu ve güvenli bir sürüş keyfi için çalışmalarımızı devam ettiriyoruz.
 

Her marka ve model aracınızın tamiratı hassasiyetle, uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve sigorta şirketleriyle işbirliği içinde yapılır. Hasarlı aracınızın, kasko ve trafik sigortasından, orijinal yedek parça ile kaporta ve boya işçilikleri yapılarak teknolojik cihazlarla tamiratı gerçekleştirilir.
 

Fırınlı oto boyama, robotlu kaporta lokal göçük tamiri, kaporta ve boyada mini onarımlar, rot balans ayarları dahil her ihtiyacınız işin uzmanları tarafından yapılmaktadır.
 

Konusunda eğitimli ve deneyimli kadromuz ile siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak bizim en önemli amacımızdır. İkizler Oto Servis Ekibi aracınız ile ilgili tüm arıza tespit ve ekspertizleri yaparak sizin için en uygun çözümü sunmaktadır.
 

Doğruluk, dürüstlük ilkelerinden şaşmadan, saygılı ve kaliteli hizmetten ödün vermeyerek daha nice yıllar siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz.

E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun

Kaydol